איך נוכל לעזור?

אסטרטגיית מותג

אסטרטגיית מותג

אתם יודעים לאן אתם רוצים להגיע, אבל האם אתם יודעים כיצד להגיע לשם? בכל אחד מאיתנו יש איש חזון, מנהיג, אותו אחד שמשנה את כללי המשחק. כל אחד מאיתנו מקבל השראה מהרעיון להפוך את העולם למקום טוב יותר בדרך זו או אחרת. התפקיד שלנו הוא לעזור לכם להעביר את המסר בתוך ג'ונגל המסרים. אנו מיישמים מתודולוגיה ייחודית ליצירת סיפור מותג, אשר, בשילוב עם הגישה של הכל אפשרי, אנו מצליחים לנתב דרך ג'ונגל המסרים ישירות אל לב הלקוח שלכם.

מספרים סיפורים

יצירת סיפור מותג

נניח שאתם צופים במשחק כדורגל. לפתע, משום מקום, פורץ החוצה אל הדשא בריצה אדם ערום כביום היוולדו. המאבטחים ההמומים פורצים במרדף קדחתני, מנסים לכסות אותו במעיל גשם – זה, פרסום. העובדה שהוא כתב על גבו "זה בשבילך – סוזן" – זה, לספר סיפור. אנחנו אוהבים סיפורים. הם מדרבנים אותנו, מהווים עבורינו השראה ומניעים אותנו לפעולה. אבל לא כל סיפור הוא סיפור טוב. היכולת לספר סיפור טוב היא אמנות וכישרון אותו אנחנו מפתחים במשך יותר מעשור. אנחנו נשמח למצוא דרך לספר את הסיפור שלך.

איפיון ועיצוב חווית משתמש

עיצוב UI/UX

לרוב, אתם צפויים לפגוש את הלקוחות שלכם באמצעות מסך קר ומנוכר. החוויה שהקהל שלך חווה באתר או באפליקציה שלך היא חוויה מותגית. לכן, אנחנו מתחילים כל פרויקט UI / UX במחקר קפדני של הקטגוריה, קהל היעד והמגמות וממשיכים בתכנון, בדיקה והערכת תגובת המשתמש על מנת לוודא שהוא יחווה את סיפור המותג, אופיו ורוחו –כפי שהוא אמור לחוות אותו.

פיתוח מותג

גמישות מותג

מיתוג, בדומה לאבולוציה, לעולם אינו נגמר. ברגע שהתווינו את השביל, הגיע הזמן לקיים את ההבטחות, לעקוב אחרי הדברים, ליישם, להגיב ולחתוך את הענפים המיותרים של ג'ונגל המסרים, בחתירה לעבר האוצר הגדול מכולם: לב הלקוחות שלכם. ברגע שאנחנו ממפים את כל נקודות המפגש האפשריות שיש לכם עם קהל היעד שלכם, אנחנו מרכיבים תכנית אשר משאירה את הלקוחות שלכם מעורבים ונאמנים, תוך כדי שמירה על רוח המותג שלכם.

עיצוב ברמה הגבוהה ביותר

עיצוב ברמה הגבוהה ביותר – כאילו דא!

אסתטיקה היא חלק חיוני בתקשורת ומאחר שהמשימה שלנו היא להניע את קהל היעד שלכם, אנו מבינים כי "אלוהים נמצא בפרטים". אנו נותנים תשומת לב מיוחדת ליצירת עיצובים איכותיים, קומפוזיציות הרמוניות ופלטפורמות חזותיות מרשימות - תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ותכנון קפדני. כל זאת בכדי ליצור את המותגים האולטימטיביים.

כתבו לנו

    ברצינות ? אתם קוראים את הקופי ב״פוטר״? 
    פשוט תתקשרו אלינו. אנחנו נשמח לשמוע מכם. 
    03-5610732

    • Epic Branding
    • © 2017 EPIC כל הזכויות שמורות