כתבי המלצה

איזה צוות אפי

"הצוות של Epic הצליח לדחוף אותנו אל קצה היצירתיות שלנו עם הגישה הייחודית והסגנון שלהם, להתמודד עם האתגרים של יצירת מותג הפונה הן לצרכנים פרטיים והן לצרכנים עסקיים.
הומור וכיף היו חלק בלתי נפרד מהתהליך כולו, אשר סייע לנו ליצור את המותג מספר 1 המוביל בתחום של רכישת מתנות, עם שאיפות להשתלט על השוק העולמי. מסוקרנים לראות מה תציעו לנו בהמשך."

מיכה ברכוז
מייסד, BuyMe / Giftedd
Buyme
Equivio

Epic Branding (לשעבר HC) היא ללא ספק אחת מהחברות המוכשרות ביותר בישראל

"Epic Branding היא ללא ספק אחת מהחברות המוכשרות ביותר בישראל. יש להם יכולת נדירה לקחת את ערכי המותג של החברה ולתרגם אותם בצורה גרפית לזהות תאגידית ייחודית, יצירתית וכזו שתופסת את אישיותה של החברה. הם באמת מלאים התלהבות ביחס לעבודה שלהם ורואים את זה שוב ושוב בכל תוצר. יואב והצוות שלו הם יוצאי דופן."

מאיה גמזו
מנהלת תקשורת שיווקית, Equivio

עם המיתוג הנכון ניתן להעביר כל מסר

"אנחנו ב-Marvell אומרים שכל דבר אפשרי עם הטכנולוגיה הנכונה. העבודה עם Epic Branding (לשעבר HC) לימדה אותנו כי עם המיתוג הנכון ניתן להעביר כל מסר. נועה, יואב והצוות פשוט מבינים את זה ומביאים תוצאות. המקוריות והיצירתיות שלהם מייצרים הצהרה ייחודית וזהות מותג יוצאת דופן שגם אנחנו לא ידענו שיש לנו."

עינב הורן
מנהל תקשורת ארגוני, Marvell
Optitex

זהות מותג חדשה ומבריקה ביותר שבאמת מהווה השראה

"קבלת שירותים מקצועיים מספקים היא תמיד יתרון, ועבודה יחד עם צוות מקצועי היא מעלה. Epic Branding (לשעבר HC) עזרו לנו לבנות זהות מותג חדשה מבריקה ביותר, שבאמת מעוררת השראה ויוצאת דופן בענף שלנו. בניית המותג החדש שלנו הייתה הרפתקה אדירה, וזהו מסע אדיר עוד יותר להיות בעל מותג שמתפתח כל הזמן ועם הכרה כה עצומה. יש לנו פתרון נהדר, היינו צריכים חבילה יצירתית ומעוררת השראה, ו-Epic גרמו לנו להרגיש שהם התאהבו בנו; הטיפול, הרעיונות, המסירות, היצירתיות, והמקצועיות היו יוצאים מן הכלל.

הייתה לי הזכות המדהימה לעבוד עם הצוות של Epic, בראשותה של ליאת. הרגשתי (ואני עדיין מרגישה) שהצוות של Epic הוא חלק בארגון Optitex. תודה שאתם מהווים עבורינו השראה ושאתם מאפשרים לנו להפיץ את ההשראה הדיגיטלית בכל מקום."

דנה ארוך-סופר
שיווק תאגידי, Optitex

תמיד מביאים פרספקטיבה מגניבה ובלתי צפויה לפרויקטים שלנו

"אין לנו מספיק דברים טובים להגיד על הצוות של Epic. הם הוגים רעיונות טריים; הם תמיד מביאים פרספקטיבה מגניבה ולא צפויה לפרויקטים שלנו. צוות הקריאטיב שלהם הביא את המותג שלנו לרמה אחרת. הם אמני גרפיקה מוכשרים להפליא. הם פותרים בעיות. הם מוצאים פתרונות. ויש להם רקורד מרשים של מחוללי שינויים. הם יותר מאשר השותפים הכי אמינים שלנו; הם מהווים חלק בלתי נפרד מהצוות שלנו. אנחנו אוהבים אותם, הן בפן המקצועי והן בפן האישי."

אסף וונד
מנכ”ל, סאבי
Sabi

הייתי סופר מרוצה מהתוצאה הסופית

"עבדתי עם Epic (לשעבר HC) על המיתוג של החברה שלנו ואני סופר מרוצה מהתוצאה הסופית. יואב הוביל את התהליך בצורה חכמה ויצירתית, הוא שאל את השאלות הנכונות והכריח אותנו להתמודד עם ההחלטות החשובות העוסקות בזהות המותג שלנו. יתרה מכך, יואב היה קשוב והתחשב בצרכים שלנו, ואף פעם לא אמר "לא". אני ממליץ לעבוד עם Epic Branding, ואשמח לעבוד איתם בעתיד."

אורי מרשנד
מנכ”ל, Overwolf
Awe

תופסים את מהות המותג שלנו בצורה בלתי רגילה

"הוצגנו רשמית בפני Epic (לשעבר HC) על ידי לקוח אחר שהייתה לו חוויה נהדרת איתם והוא הציע שניפגש. למרות הבדלי הזמנים הצלחנו להקים במהירות תכנית עבודה ולוח זמנים צפוף מאד לביצוע פרויקט מיתוג מחדש. הרעיונות שנוצרו היו כל כך משכנעים ותפסו את מהות המותג שלנו בצורה נהדרת. היה קשה להיצמד לרעיון אחד בלבד, עד שבסופו שלדבר שילבנו מספר אלמנטים מכל רעיון לתוך המיתוג מחדש שלנו. הרגשנו כי צוות המיתוג של Epic שמע אותנו היטב ובאופן קולקטיבי עשה מעל ומעבר על מנת ליישם ולספק רשימה מקיפה של חומרים דיגיטליים וחומרים להדפסה. אנו מברכים על העבודה הקשה של צוות המיתוג של Epic Branding ובטוחים שנעבוד איתם בעתיד."

גל יגורי-תדמור
מנהל תפעול, AWE

כתבו לנו

    ברצינות ? אתם קוראים את הקופי ב״פוטר״? 
    פשוט תתקשרו אלינו. אנחנו נשמח לשמוע מכם. 
    03-5610732

    • Epic Branding
    • © 2017 EPIC כל הזכויות שמורות